• вул. Малинська, 22
 • Пн.-Пт. 09:00-18:00
 • Сб. 09:00-12:00

Всі види послуг з обслуговування Вашого автомобіля

Ремонт глушників

Існує думка, що ремонт глушників – справа аж ніяк не термінова і на характеристики авто при водінні не впливає. Однак вихлопна система машини – це не тільки безпосередньо глушник і відведення вихлопних газів.

Несправність вихлопної системи часто призводить до більш серйозних наслідків. Саме тому при найменших несправності звертайтеся до фахівців.

Функції вихлопної системи

Вихлопна система автомобіля виконує ряд важливих функцій, і зараз ми їх розберемо.

 • Зниження шуму
  Потрібно чітко розуміти різницю між приємним бурчанням потужного двигуна і неприємним шумом, що йде від прогорів глушника. До речі, у другому випадку водій втомлюється за кермом набагато швидше.
 • Оптимізація витрат палива
  Майте на увазі, що чим довше Ви експлуатуєте свою машину з несправним каталізатором або глушником, тим витрата палива стає більше, а ось потужність мотора знижується. Елементи вихлопної системи можна назвати своєрідними оптимізаторами налаштувань впуску.
 • Нейтралізація шкідливих газів
  Якщо вихлопна система негерметична, то в салон авто потрапляє багато шкідливих газів, що безсумнівно позначиться на Вашому здоров’ї. Від неприємного запаху в цьому випадку не допоможе навіть кондиціонер. Таким чином, своєчасний ремонт глушника – це важливий етап технічного обслуговування авто, який не тільки заощадить Ваші гроші, але і збереже здоров’я, а також попередить більш серйозні проблеми з автомобілем.

Не рекомендуємо прислухатися до порад «бувалих» і проводити ремонт глушника або каталізатора своїми руками. Для якісного ремонту потрібно зварювання, а це вимагає в свою чергу спеціального обладнання та високої кваліфікації автослюсаря. Непрофесійна установка і ремонт глушників може лише погіршити ситуацію, а витрата палива збільшиться в рази.

Якщо Вашому авто більше трьох років, то радимо пройти діагностику вихлопної системи, так як реагенти і погані дороги самим прямим чином позначаються на стані глушника.

Дізнайтесь ціни та запишіться на сервіс!
Відправте запит і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Copyright © Всі права захищені.
Створення сайтів - студія "ВЕБ-СТОЛИЦЯ"