• вул. Малинська, 22
  • Пн.-Пт. 09:00-18:00
  • Сб. 09:00-12:00

Всі види послуг з обслуговування Вашого автомобіля

Заміна подушок двигуна

Якщо в силовому агрегаті з’явилася вібрація, то виною тому можуть служити зношені подушки двигуна. Саме вібрація виникає при русі автомобіля, коли ці елементи прийшли в непридатність.

Ще однією ознакою цієї несправності є те, що при запуску мотора з’являються незрозумілі точки, а потім сталевий неприємний брязкіт, зі збільшенням швидкості звуки з двигуна не припиняються, а можуть і посилюватися. Такий стан справ не додає комфорту при їзді, до того ж ще приходить в непридатність віброізоляція. Подушки двигуна складаються з твердої гуми, виготовляють їх у вигляді сайлентблоків, на них двигун як-би підвішений.

Якщо ж на дану несправність не звертай уваги, то незабаром може постраждати трансмісія автомобіля, також можливо буде потрібно і ремонт двигуна.

Краще звичайно з цією проблемою звернутися в автосервіс, але, якщо є досвід ремонту, можна спробувати замінити ці деталі і самому.

Для початку треба перевірити функціонування самих подушок. Необхідно виявити дефекти і причини їх появи. Іноді дані вироби руйнуються через дефекти свого складу, тобто вони були виготовлені з неякісної гуми. Контрафактні запчастини зараз продають всюди. Необхідно купувати запчастини тільки в перевірених і великих автомагазинах. Зміна температури навколишнього повітря також впливає на стан подушок двигуна. Крім того, на них потрапляють всілякі агресивні склади:

  • Бруд;
  • Пил;
  • Сіль;
  • Відпрацьоване масло;
  • Консистентні мастила.

Для того, щоб виявити причину, необхідно виставити автомобіль на яму, або підняти на підйомник. У тому випадку, якщо ви візуально виявили, такі дефекти:

  • Тріщини;
  • Розрізи;
  • Розриви сайлентблоків.

В цьому випадку, їх необхідно міняти і бажано поміняти все відразу цілком. Якщо подушки зачерствіли (втратили свої еластичні властивості), то їх також слід замінити. Для того, щоб поміняти дані подушки необхідно підняти двигун спеціальним тельфером, який кріпиться до кронштейну. Якщо ж такого тельфера немає, то доведеться скористатися домкратом і піддомкрачувати агрегат знизу. Як правило, спочатку змінюються задні подушки, а потім тільки передні. Необхідно відкрутити кріпильні болти, зняти зношені або пошкоджені подушки і поставити на їх місце нові, далі закрутити болти. Всю роботу необхідно проводити дуже уважно, і перевіряти правильність установки подушок двигуна. Після установки сайлентблоків, необхідно запустити мотор і переконатися в тому, що ніяких явних вібрації більше немає – значить ви зробили все правильно. Також необхідно пам’ятати про те, що, в першу чергу, необхідно перевіряти кріплення двигуна. Вони часто бувають першопричиною цього явища.

Після виконаних робіт необхідно провести центрування устаткування. Якщо робити цю роботу самостійно, то можна заощадити значну частину коштів. Якщо несправні самі кріплення, то їх також необхідно міняти і, бажано, цілком все. Надалі потрібно періодично оглядати подушки двигуна на предмет наявності на них різноманітних: бруду, масла, густих мастил та інших забруднень. Це продовжить термін їх служби.

Дізнайтесь ціни та запишіться на сервіс!
Відправте запит і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Copyright © Всі права захищені.
Створення сайтів - студія "ВЕБ-СТОЛИЦЯ"